Vzdelávacie centrum Zaježová

Obrázok používateľa Vzdelávacie centrum Zaježová
Telefón: 
+421 917 517 267
Kontaktná osoba: 
Katarína Miesler
Web stránka: 
www.zivica.sk/zajezova
Adresa: 
Polomy 20, Pliešovce 96263
GPS súradnice: 
48.451761, 19.223230

Veríme, že jeden hlboký zážitok mení človeka zásadnejšie ako štúdium mnohých kníh. Vzdelávacie centrum vytvorila Živica ako priestor pre: nové inšpirácie, hlbšie poznanie, návrat k vnútornej sile a pochopenie súvislostí a vzájomného prepojenia. Povzbudzujeme ľudí, aby hľadali vlastnú cestu založenú na slobode, zodpovednosti a úcte. Sme otvorení všetkým bez ohľadu na vek, náboženstvo a životný štýl. Ponúkame pestrú paletu seminárov pre verejnosť, ústranie pre jednotlivcov, programy pre školy, pobyty pre firmy. Podporujeme: zodpovednú spotrebu a vedomú skromnosť a ochranu životného prostredia v lokálnom aj globálnom rozsahu.

Súvisiaci obsah

17. 8. 2015, Správa , Mirec Kašiak

Výlet na začiatku školského roka je pre triedu dobrý štart

Vzdelávacie centrum Zaježová sa pripomína všetkým učiteľom, keďže sa blíži začiatok školského roku. Využite ho pre váš školský výlet, je na to naozaj vhodné.

12. 12. 2014, Fotky, Mirec Kašiak

Tretia fáza rekonštrukcie Vzdelávacieho centra Zaježová (2008-2013)

Najväčšie prestavby budovy na laze Polomy, ktorá slúžila na kurzy a tábory od roku 1991 nastali po tom, ako v Zaježovej začalo pôsobiť CEEV Živica. Miestne občianske združenia (Pospolitosť pre harmonický život a OZ Zaježová) poskytli Živici rozostavanú budovu a tá sa zaviazala získať zdroje na rekonštrukciu. Vzdelávacie centrum sa stalo spoločným majetkom pod správou Živice. Postupne sa v ňom vytvorili ubytovacie priestory, sociálne zariadenia, seminárna miestnosť, jedáleň, čajovňa... Neskôr pribudli ďalšie ubytovacie priestory nad jedálňou, študovňa a kancelárie.