Chcete sa učiť od ľudí z praxe? Zaujímajú vás nové pohľady na vzdelávanie, ekonomiku, ochranu prírody či facilitáciu? Máte chuť zmysluplne pracovať? Prihláste sa do Sokratovho inštitútu!

Sokratov inštitút je akreditované doplnkové štúdium pre nadaných vysokoškolákov. Počas desiatich víkendov v priebehu jedného roka sa v malej skupine dozviete z prvej ruky všetko podstatné, čo aktívny človek na Slovensku potrebuje vedieť. A to všetko v krásnom prostredí zaježovských lazov.

Medzi lektorov Sokratovho inštitútu patria: ochranár Erik Baláž, Dušan Ondrušek z PDCS, Eva Kováčechová z VIA IURIS, Saamah Abdallah z New Economic Foundation v Londýne či Vanessa Andreotti z univerzity v Toronte.

Prihlásiť sa je možné elektronicky na stránke www.sokratovinstitut.sk do 30.apríla. Pre viac informácií môžete pozrieť aj na náš FacebookYoutube kanál.

Štúdium na Sokratovom inštitúte je bezplatné vďaka podpore nášho generálneho partnera, spoločnosti ZSE a.s. Projekt spoločne vytvorili Živica a Technická univerzita vo Zvolene.

 

Tešíme sa na vás!

Tím Sokratovho inštitútu:

Zuzana Gallayová, Juraj Hipš a Ján Markoš

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.