Na tomto workshope si budete môcť upliesť vlastný košík z miestneho vŕbového prútia.

Poplatok 45 € zahŕňa lektorné, spanie vo vlastných spacákoch na matracoch na zemi v hosťovskej izbe a velmi kvalitnú, z veľkej časti na Sekieri vyprodukovanú stravu. K dispozícii budú mliečne produkty, mäso a vajíčka zo Sekierskej farmy.

Ubytovanie na Sekieri je vhodné iba pre nenáročných ľudí, keďže máme k dispozícii iba latríny. Prísť môžte vo piatok od 16ej, končí sa v nedeľu o 12ej. Cieľom víkendovky je, okrem iného, predstaviť život na Sekieri, ktorý obnáša prácu aj zábavu v zaujímavom prostredí eko-komunity medzinárodných dobrovoľníkov na slovenských lazoch. Časť z nich tu pôsobí v rámci programu Európskej dobrovoľníckej služby.

Info k ubytovaniu a rezervácie: Hanna 0915279905, sekier(zavináč)zajezka.sk

O lektorovi:
David (1978) je novodobý gazda z lazu Podkoreň v susednej Kalinke. Žije so svojou päťčlennou rodinou v dobrovoľnej skromnosti, kde si takmer všetku svoju potravu sami dopestujú, a to vlastnými rukami a iba s pomocou svojich koňov. Živí sa predajom bio zeleniny a tradičnými stolárskymi prácami.

 

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.