Na tomto workshope si budete môcť vyrobiť vlastnú tradičnú drevenú misku a lyžicu.Naučíte sa:

- správne vybrať drevo, uskladniť, sušiť, udržiávať

- opracovanie dreva sekerou, kopáčíkom a rôznými dlátkami a nôžikmiPoplatok 70 € zahŕňa lektorné, materiál a spanie na posteliach v spoločnej hostovskej izbe a stravu.Ubytovanie na Sekieri je vhodné iba pre nenáročných ľudí, kedže ako sociálne zariadenia máme k dispozícii iba latríny. Prísť môžete v piatok od 17ej, končí sa v nedeľu o 14ej. Cieľom víkendovky je, okrem iného, predstaviť život na Sekieri, ktorý obnáša prácu aj zábavu v zaujímavom prostredí eko-komunity medzinárodných dobrovoľníkov na slovenských lazoch.Info k ubytovaniu a rezervácie: Zdenka 0915279905, sekier@zajezka.skO lektorovi:

Branislav Chavo Krejčík

https://www.facebook.com/zlaskykdrevu/Výrobe drevených misiek a lyžíc sa venujem od môjho príchodu na Zaježku. Od chvíle, ako som vyrobil svoju prvú misku a lyžicu som vedel, že je to to, čomu sa chcem venovať. Drevo má pre mňa veľkú hodnotu a výrobkom z neho sa snažím vdýchnut nový život a trocha mojej lásky ku Stromom.

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.