Ak máte záujem spoznať Ekokomunitu na Sekieri, naučiť sa zručnosti okolo gazdovstva a stráviť užitočne týždeň v krásnej prirode Zaježovských lazov, ste tu vítaní.

Aj tento mesiac pre vás pripravujeme týždeň pre dobrovoľníkov. Plánujeme kosenie, hnojenie stromčekov, chystanie palivového dreva a prvé prípravy pre akcie na sekierskych lúkach - stavba latrín a spŕch.

Pracujeme zvyčajne 5 hodín, vrámci poobedného programu ponúkame úvod do komunitného života, pečenie kváskového chleba, základy kosenia.

Večerný program - rozprávanie a premietanie fotiek o Zaježovej, zdielacie kruhy na vybrané témy.

Prípadne sa môžete sa zúčastniť niektorej zo spoločných, nepravidelných aktivít v Zaježovej : jóga, trance dance, kruhové tance, literárna kaviareň, hudobné stretnutia, spievanie, koncerty, vychádzky do prírody, brigády v komunitnom centre, brigády u novolazníkov.

Poplatok 30 € zahŕna spanie vo vlastných spacákoch na matracoch na zemi v hosťovskej izbe a zväčša vegetariánsku stravu.

Ubytovanie na Sekieri je vhodné pre nenáročných ľudí, ako sociálne zariadenie máme k dispozicii latriny.

Tím Sekierčanov je národnostne namiešaný. Takže ako bonus navyše budete mať možnosť zdokonaliť sa v cudzích jazykoch a dozvedieť sa viac o tom, ako sa žije v iných kútoch Európy.

Info k ubytovaniu a rezervácie: Peťo 0917 287 559, sekier(zavináč)zajezka.sk

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.