Mamičky, cítite sa občas so svojím drobcom doma trochu uveznená, stratená, sama či bezradná? Prídite aj so svojim dieťatkom/deťmi na jednu noc a dva dni do Zaježovej. Môžete prísť aj rodinými príslušníkmi, ale aj sama s deťmi. Ponúkame program šitý presne pre vás. Budeme zdieľať a rozoberať témy, ktorými v súčasnosti žijete. Prepojíme sa samy so sebou a tiež so svojim dieťatkom aj cez arteterapeutické techniky a iné aktivity. Ak drobci dovolia, pripravíme im na časť vášho programu ich vlastné aktivity. Program však bude vedený citlivo s prihliadnutím na našich najmenších návštevníkov. Hlavným cieľom tohto výletu pre vás bude načerpať nové skúsenosti, získať nové kontakty a podporiť radosť z času stráveného s vašimi deťmi.

Orientačný program:

  • materský kruh
  • aktívna imaginácia
  • materský kruh praktický/ pre maminky s väčšími deťmi spoločná pohybová hra
  • umelecká časť

V rámci materských kruhov bude zabezpečený program pre deti, ktoré to nebude  zaujímať a mohlo by to byť rušivé. Počas aktívnej imaginácie bude zabezpečený program pre deti.

Časový rozvrh:

Je prispôsobený mamičkám, ktoré by radi prišli do Zaježovej autobusom. Je prispôsobený spojom na trase Zvolen - Pliešovce, Zaježová, Bosákovci. Príchod 15.6. cca. 12:00, odchod 16.6. cca 14:40.

1.deň

Obed: 12:30 - 13:30

Materský kruh: 14:30 - 16:00

Večera: 17:00 - 18:00

Aktivna imaginácia: 18:00 - 20:00

2.deň

Materský kruh: 9:00 - 11:00

Mandala: 11:15 - 13:15

Obed: 13:15 - 14:15

Lektorky

Domininka Fukerová a Veronika Koucká - obidve sú na materskej dovolenke, žijú v Zaježovej, omajú bohaté skúsenosti, ktoré by radi zdieľali.

Dominika je maminka dvoch, s láskou doma narodených detičiek, vyznávajúca princípy prirodzeného pôrodu a kontaktného rodičovstva.

Veronika je maminka dvojročného Matúška, umelkyňa telom aj dušou, vyštudovaná psychologička pre Vás spojila umenie a terapiu do utešených bolokov v ktorých pookreje Vaša duša.

Cena

57 eur pre mamičky (v cene je program s pomôckami, ubytovanie, plnohodnotná chutná vegetariánska strava: 2 x obed, 1x raňajky a 1 x večera)

39 eur pre deti s nárokom na lôžko a záujem o osobitný detský program (v cene je program s pomôckami, ubytovanie, plnohodnotná chutná vegetariánska strava: 2 x obed, 1x raňajky a 1 x večera)

30 eur pre deti bez nároku na lôžko a záujem o osobitný detský program (v cene je program s pomôckami, plnohodnotná chutná vegetariánska strava polovičná porcia: 2 x obed, 1x raňajky a 1 x večera, ubytovanie s maminkami na posteli)

Bezplatne pre deti bez nároku na lôžko, stravu a osobitný detský program.

Bližšie informácie a prihlášky

Prihlasujte sa zaslaním mena, priezviska, vašej adresy a telefónu na: zajezova@zivica.sk . Na tomto e-maile a čísle 0917 517 267 získate aj bližšie informácie.

Prihlásenie je potrebné potvrdiť do 1.6. 2015 úhradou časti poplatku vo výške 40 eur na účet 2925860781/1100. Variabilný symbol 052015. Do správy pre príjemcu prosíme uveďte vaše meno.

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.