Chcete sa najesť vonku?
 
Ak Vás láka ochutnať divoké jedlé rastliny, príďte a prejdeme sa spolu po lúkach a lesoch a dozvieme sa, čo všetko je možné v prírode jesť.
Dozviete sa, ktoré stromy a kríky majú jedlé listy a plody, ktoré kvety sú jedlé, ktoré divoké rastliny sú najchutnejšie a na ktoré treba dávať pozor.
Možno tiež zistíte, že buriny v záhrade, s ktorými ste toľko bojovali - sú často tie najvzácnejšie a najchutnejšie rastliny.
Povieme si, ktoré rastlinky sú výborné do zelených smoothies alebo RAW stravy.
Dozviete sa, ktoré stromy majú najchutnejšiu miazgu, ako ju zbierať a aké má účinky.
Prezradím Vám o menej známych spôsoboch uskladňovania divokých jedlých rastlín (určite Vás prekvapím :)). No a samozrejme si povieme aj o veľkej liečivej sile divokých bylín a zelenej stravy.
 
Kde a kedy:
6.-9. apríla - Bratislava
3-hodinové prechádzky a ukážky divokých jedlých rastlín.
 
Na každom stretnutí budeme rozprávať o tom istom.
 
presne časy stretnutí zverejním neskor, ale už teraz môžete sa prihlasovať keď mate záujem
 
Cena:
Dobrovoľný príspevok. Chcem, aby akcia bola dostupná pre všetkých a Vy sami môžete určiť akú odmenu chcete darovať lektorovi. Bežná cena za podobné akcie sa pohybuje medzi 8- 30 eur na deň, ale Vy sami sa môžete rozhodnúť, koľko chcete darovať. Budem sa tešiť, keď prídete.
 
Prihlášky a otázky:
0950 455 769
Prosím nepíšte mi sprav cez fb, lebo často sa strácajú - facebook označuje je ako spam a dáva je do skrytého priečinku, o ktorom malo kto vôbec vie. Prihlasujte sa cez email.
 
Tu nájdete môj článok o jedlých rastlinách, ktoré sa dajú nájsť už v marci:
POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.