Sme ľudia a ako takí sme dostali dar vzťahov a lásky uprostred vzťahov. Vzťahy sú zrkadlo, ktoré nám veľa ukazuje o nás samých a neustále nás učí ako skutočne milovať a vzájomne ľudsky žiť.
 
Byť partnerom, partnerkou, otcom, matkou, bratom, sestrou, dcérou, synom, babičkou, dedom.... - to sú prirodzené role, ktoré na tejto Zemi máme. Ako v nich prirodzene žiť a vytvárať spoločenstvá založené na vzájomnosti, pochopení a dôvere? Tak, aby sme tu prežili zmysluplný život?
 
Srdce rodiny vytvára priestor, ktorý vá má podporiť, aby ste sami hľadali odpovede na svoje otázky, vlastnú múdrosť a mapy pre vašu cestu v rámci vzťahov.
 
Vítané sú rodiny s deťmi, starí rodičia, ujovia, tety, ale aj len partneri, či ktokoľvek, koho téma rodiny zaujíma. Pobyt vytvára priestor, kde si môžete zažiť seba, svojich blízkych inak ako v každodennom kolobehu života. Dospelí si tiež budú môcť oddýchnuť v rámci osobitného programu venovaného len im. Zážitkom získať nové pohľady, inšpirácie a pochopenia pre bežný život.
Deti zase budú mať priesotr aj pre čisto detský program, ktorý bude kombináciou zábavy a tvorenia s hlbším rozmerom učenia sa.
 
Počas pobytu budú prebiehať časti venované čisto dospelým a osobitne deťom a následne prepojené spoločné aktivity s dospelými a deťmi zároveň.
 
Celý pobyt bude prebiehať zážitkovou formou. Zažijete si rôzne tvorivé, pohybové, hudobné a iné techniky, ktoré vás prepoja so sebou samými, medzi sebou navzájom a taktiež s prírodou.
 
Zaježová a Vzdelávacie centrum sú veľmi podporné prostredie pre tento typ pobytu. Tešíme sa na vás.

Pobytom sprevádzajú

Katarína Levhart Miesler, Inge Benešová a Katarína Fojtíková
Lektorky žijú na Zaježovej a už dlhši čas sa venujú práci s dospelými a deťmi. Ponúkajú seba, svoje skúsenosti a chcú vytvoriť pre vás priestor srdca rodiny.

Cena

Pri zaslaní zálohy do 1. júna

Dospelí: 150 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia, dospelá porcia a program na 6 dní)

Deti: 125 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia - polovičná porcia a program na 6 dní)

Pri zaslaní zálohy po 1. júni

Dospelí: 170 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia, dospelá porcia a program na 6 dní)

Deti: 135 eur (v cene je ubytovanie, vegetariánska strava plná penzia - polovičná porcia a program na 6 dní)

Záloha je nevratná! Vraciame ju iba v prípade nájdenia náhrady.

Bližšie informácie a prihlášky

katarinalevhart@gmail.com, 0917 517 267

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.