Predĺžený víkend ponúka priestor pre načerpanie novej sviežej energie v objatí krásnej letnej prírody. Príďte sa spojiť so všetkými živlami života, ktoré nás očisťujú, liečia a pomáhajú nám precítiť naše bytie. Čaká na vás celodenný program, v ktorom sa ponoríme hlboko do našej vnútornej dimenzie cez yogu, meditácie, spievanie atď. Porozprávame sa, pozdieľame, preliečime, oddýchneme si od každodenných starosti, v príjemnom kolektíve vnímavých ľudí.

Na yoga spirit víkende nebude chýbať vedomá yoga, ktorá je vhodná pre začiatočníkov, ako aj pre pokročilých. Na prebudenie našej slnečnej, vitálnej energie si dáme 108 krát pozdrav slnka. Rôznymi štýlmi vedených, hudobných, hlasových relaxacií sa uvoľníme, zharmonizujeme, priblížime bližšie k sebe samým, k našej pravej podstate, esencii. Spievaním mantier pootvoríme mnohé dimenzie lásky a rozochvejeme náš prirodzený stav radosti a šťastia.  Budeme tráviť veľa času vonku v prírode a  večerné chvíle budú pri ohni.  Všetko ostatné je jedno veľké dobrodružstvo. Tešíme sa na vás.

Program

 • 2 krát denne yoga
 • práca s dychom pranayama
 • meditácia
 • dynamická meditácia OSHO
 • vedené relaxácie
 • práca a poznanie mysle
 • workshop znovuzrodenie
 • om chanting
 • kirtan- spievanie mantier
 • meditatívna prechádzka v prírode
 • védska ohňová ceremónia
 • sauna (príplatok 3 eurá )

Čo si vziať so sebou?

Karimatku, meditačný vankúš – ak máš vlastné. v centre sú tiež k dispozícii, meditačnú deku, pohodlné oblečenie na fyzický pohyb a cvičenia.

Lektori

Majo - Madhuka - v roku 2009 som na sebe spozoroval neutíchajúci pocit hlbšieho poznania samého seba a zmyslu života. Tento pocit ma viedol cez mnohé krajiny juhovýchodnej Ázie až ma priviedol do Indie, kde som sa zoznámil s yogou. Pri jej každodennom praktizovaní som si uvedomil, že yoga je presne to, čo ma naozaj napĺňa. India sa stala miestom, kde sa každoročne rád vraciam a trávim pár týždňov s mojím učiteľom Sri Prem Babom v Sachcha Dham Ašram v Rishikeshi. Pod jeho vedením prechádzam školou mystérie života zameranou na uzdravujúci proces a transformáciu. Mám tam možnosť ponoriť sa hlbšie a spoznávať svoj vnútorný potenciál, rozpoznávať svoj prirodzený stav bytia, spontánnosť a prebúdzať môj talent. Tieto skúsenosti a poznanie sa snažím prenášať aj do hodín yogy, workshopov a víkendových pobytov.

Petra  - Amar
Keď spievam, tak dýcham život s jeho krásou a ľahkosťou. Už ako dieťa som pocítila veľkú túžbu spoznávať hlas, jeho farbu a tóny, ktoré majú v sebe nekonečné možnosti. Spev ma uchvátil natoľko, že som sa ho rozhodla ísť študovať na VŠMU. Vďaka hlasu objavujem stále na ceste životom jeho účinky byť sama sebou, prebúdzam tým odovzdávanie lásky a radosti, ktorú vždy cítim keď spievam. Je to ako splynutie s vyšším ja- čo je harmónia, pokoj, láska a všetky cnosti v nás. Spev momentálne aj učím, vediem pravidelné spievanie mantier a hlasové workshopy. Venujem sa aj muzikoterapii, pôsobím vo viacerých hudobných projektoch, skladám piesne, mantry- inšpirované Indiou. Tiež vlastné, slovenské piesne, ktorými verím ,že prebúdzam nielen svoje srdce, ale aj Vás všetkých.

Cena

140 eur (v cene je započítané ubytovanie, vegetariánska strava, organizačný poplatok a lektorné).

Bližšie informácie a prihlášky

Prihlasujte sa zaslaním mena, e-mailu a telefónu na premmadhuka@gmail.com  Bližšie informácie získate aj na telefónnom čísle 0944549108.  Prihlásenie ja záväzné len po uhradení zálohy vo výške 70 eur. Údaje k platbe zálohy dostanete po prihlásení.

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.