Pôjde o AHA víkend

AHA moment sa hovorí pre situácie, keď si vo svojom živote uvedomíme niečo, čo je pre nás ohromným objavom. Tušíme, že je to niečo, čo môže zmeniť náš život k lepšiemu, vedomejšiemu, naplňujúcejšiemu.  Hovoríme tomuto uvedomeniu „AHA“.

Tento víkend je zameraný na tému HRANICE (naše osobné hranice).

Možno sa nad svojimi „hranicami" nezamýšľate, i tak ich dennodenne vo svojom živote vytvárate. Sú to hranice, ktoré Vám napomáhajú v živote, či naopak, ktoré Vás vo Vašom živote obmedzujú.

Prídite preskúmať svoje hranice. V spoločnosti rovnako naladených ľudí.

Vďaka tomuto víkendu sa nezmení sám od seba celý Váš život. Vďaka tomuto víkendu pochopíte, kde opakujete stále rovnaké vzorce, ktoré bránia tomu, aby ste mohli svoj život žiť podľa vlastných predstáv.

Osvojíte si jednoduché techniky, ktoré budete vedieť použiť v každodennom živote, v práci, v osobnom živote, vo vzťahoch s rodičmi, deťmi, kolegami a inými ľuďmi. Nadchne Vás, aké jednoduché môžu byť techniky, ktoré vedú k trvalým pozitívnym zmenám v našich životoch.

Počas jediného víkendu zažijete:

  • Spoločný proces „Cesty“ podľa Brandon Bays
  • Netradičné meditácie
  • Ranné cvičenia
  • Zážitkové workshopy
  • Intuitívny pohyb
  • Techniky sebapoznania
  • Spoločné zážitkové hry spojené s poznávaním samého seba. 

Lektori

Viera Belovičová, Irena Ritomská, Tibor Oros, Ivana Medveďová - certifikovaní lektori Intenzívnej cesty od Brandon Bays. Odovzdajú Vám svoje najcennejšie know-how a skúsenosti, ktoré sa za svoj život v tejto oblasti naučili.

Viac o lektoroch sa dozviete na ich internetových stránkach: www.zivotnaozaj.sk,www.mojaterapeutka.sk, , www.terapia-cesta.skwww.ivanamedvedova.sk

Cena

115 Euro (program, lektorné, v tejto cene je započítaná záloha 60 eur, na mieste doplácate zvyšok)

+

24 eur za dve plné penzie (vegetariánska, veľmi chutná strava, začíname v piatok večerou a končíme v nedeľu obedom) a 20 euro za 2 noci ubytovanie na izbách s plnou výbavou. Tieto sumy doplatíte na mieste.

Bližšie informácie a prihlášky

Ak chcete mať svoje miesto isté, prihláste sa čo najskôr. Prihlásiť sa môžete na tomto linku:  http://goo.gl/forms/Cq9Wg9ZefG Vaše miesto je záväzne rezervované až po pripísaní nevratnej zálohy 60 Euro na náš účet. Uzávierka prihlášok je 29.5.2015.

Event na FB:  https://www.facebook.com/events/830132953746641/

Čo napísali o predošlom víkende v Zaježovej ich absolventi:

No, já jsem vlasně od tohoto víkendu žádná očekávání neměla, nedřív jsem měla totiž tisíce důvodů proč tentokrát nejet.  Jenže pak přišlo nějaké mé vnitřní volání a já se na poslední chvíli rozhodla si to dovolit.  A bylo to moc dobře. Prostředí, bylo naprosto užasné, sepětí tamnějších lidí s přírodou a jejich ohleduplnost k ní mě nadchla a dojala zároveň. Měla jsem pocit, že tady se o ochraně přírody nepovídá, tady se to děje a žije... Musím říct, že už jsem se na seminářích Itenzivní Cesty, setkala z různými pokusy o vegetariánskou stravu, ale tady to byla oprvadu kuchyně, kde to uměli výtečně.

Program byl super, moc se mi líbilo, všechno, nejvíc mě asi dostalo radikální odpuštění, svým obrovským nádherným účinkem. Cítlila jsem, jak jsem zas kus čehosi ze sebe pustila a poléčila. I Irenčino povídaní o vtazích mě hodně zaujalo, a dodalo nové pohledy na věc. A ta zážitková procházka na louku byla užasná, taky. Miluji louky.

Nejvíc ze všeho, co mě asi znova a znova zpátky přitáhne, na těchto víkendech, je otevřenost, láska a laskavost, se kterou se o nás všichni starají, vždy je cítit, že vše o čem povídáme, není jen načteno z knih, ale že opravdu tím Věrka, Irenka, Ivanka i Tiborek žijí...  Já osobně miluji opravdovost a opravdové lidi a tady  to je cítit neuvěřitelně. Přiíznám se, že jsem už lákala i kamarádku aby právě tohle mohla taky zažít, tu otevřenost pokoru lásku a úžasnou radost, jen tak být, tady a teď, v pravdě.

Já osobně jsem se na tomto víkendu nějak víc a víc dostávala do sebe, ani jsem neměla pořebu nijak moc zdílet, až mi to samotné bylo podezřelé.  Od té doby mám pocit jako bych se nějak víc dostala do svého středu... Posledních čtrnáct dnů jsem klidnější a situace doma vnímám tak nějak víc ze svého klidu. Hlavně tehdy kdy ten klid opravdu potřebuju, se svými dětmi.

Z celého srdce děkuji za možnost s Vámi jen tak být.

Miluška

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Skôr, ako sa pustím do detailov a nádherných spomienok, sa vám chcem všetkým ešte raz veľmi pekne poďakovať za všetko to krásne, čo som aj vďaka každému jednému z vás počas Výmenného víkendu zažila :)

Aj napriek tomu, že som do Zaježovej cestovala bez akýchkoľvek očakávaní, moja duša sa už nevedela dočkať, priam až prahla po potrebnej zmene :). Nevedela som, čo ma počas blížiaceho sa víkendu čaká, no v hĺbke svojho vnútra som vedela, že to bude to pravé orechové, čo v danom momente potrebujem :). Nakoľko som plne dôverovala a aj stále dôverujem našim trénerom, vedela som, že budem v tých správnych, láskyplných a bezpečných rukách :).

Od prvého okamihu, ako som zavítala do končín s názvom Zaježová, som mala pocit, ako keby som bola mávnutím prútika odrazu v inom svete. Krásna príroda, vyžarujúca harmónia, pokoj, čistota, nevinnosť, ticho, bezpečie, jednoducho nádhera :). Bola som veľmi milo prekvapená aj samotným miestom, kde sa Výmenný víkend konal. Po celý čas som vo vzdelávacom centre Zaježová cítila lásku, čistú a krásnu energiu, ktorá vyžarovala z každej jednej súčasti tohto miesta. Či už išlo o ľudí, priestory, stravu až po samotný program, o ktorý sa nám s láskou postarali naši milovaní tréneri :).

Milujem hry, smiech, spontánnu radosť, hravosť, poznanie, bezpečie, prijatie, priestor pre seba, úprimný záujem, autenticitu, hudbu, milujúcich ľudí a samozrejme čistú LÁSKU. Lásku, ktorá je našim hlavným, základným a najsilnejším zdrojom :). Myslite, prosím, na túto skutočnosť v každom jednom okamihu svojho života :).

Počas Výmenného víkendu som si dovolila opäť snívať, veriť, skúmať rôzne formy vnútorných pocitov, žiť s láskou tu a teraz :). Počas sobotňajšieho procesu som cítila krásne prepojenie so svojou dušou, ktorá po tomto spojení horlivo volala. Bol to skutočne nádherný a oslobodzujúci pocit. Mala som pocit, ako keby som sa po dlhom a únavnom topení, konečne vynorila nad hladinu a nadýchla sa potrebného kyslíka. Veľké vnútorné napätie, neistota, strach a obavy, s ktorými som do Zaježovej prišla, zázračne zmiernili svoju intenzitu :). ĎAKUJEM, ĎAKUJEM, ĎAKUJEM <3.

Už sa na vás všetkých veľmi teším :) :) :)

Kristínka

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.