Profesionálne fotografie


Soňa Sadloňová tvorí výtvarné fotografie na posuvné šatníkové dvere, fotografie do paravanov a na rôzne svetelné objekty, či steny. V komerčnej fotografii sa venuje najmä architektúre, interiérom a fotografiám produktov. Tiež vytvára ilustračné fotografie a portréty - prevažne detské.

Hlavným motívom jej voľnej fotografickej tvorby je svet preplnený zápisom - svet znakov, hieroglyfov, písma, kaligramov, čísel a kódov. Pomocou fotografických techník, ako je svetelná projekcia, extrémne dlhá expozícia a luminografia vytvára imaginatívne svety.

Čo sa týka technickej stránky fotografie, autorka vo svojej voľnej tvorbe najviac používa klasický veľkoformátový fotoaparát a pre komerčné účely využíva najmä digitálnu zrkadlovku.

Soňa Sadloňová žije a pôsobí v Zaježovej.Súvisiace kontakty
Obrázok používateľa Soňa Sadloňová - Sonasfoto
Typ ponuky
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová
Vlastná stránka

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie