Víkend ponúka priestor pre očistu a liečenie na fyzickej, mentálnej, emocionálnej a duchovnej úrovni v rámci ceremónie s tancom a hudbou Pavúčí tanec. Okrem Pavúčieho tanca budeme tiež meditovať, venovať pozornosť hlbšiemu sebapoznaniu a sebaprijatiu, uzemneniu.  Tiež prepojeniu prežitku s bežným životom.

Zámer ceremónie Pavúčí tanec je očistiť sa z jedov minulosti, ktoré nám otravujú telo, myseľ, reč a srdce a podmieňujú náš život, naše vzťahu, prácu, vnútorný mier. Pomáha uvoľniť staré traumy, bloky, potláčané emócie, odpustiť, pustiť zo seba to, čo už nepotrebujete úmerne tomu, ako veríte a ste pripravení a otvorení to pustiť. Zámerom je tiež liečiť sa. Prebieha v kruhu, každý postupne vstupuje do stredu kruhu, do katarzie, ktorá spúšťa očistu a liečenie. Deje sa to za podpory sprievodkyne a kruhu ľudí, ktorí spoločne tvoria neprerušovaný prúd živej, intuitívne tvorenej hudby, spevom, tancom a modlitbami podporujú proces človeka v strede. 
Okrem momentu očisty v strede je tiež dôležitá časť, keď ste v kruhu. Môžete si zažiť silu energie kruhu, vzájomnú prepojenosť, podporu, rozvíjať bezpodmienečnú lásku, súcit a pomoc druhým, uvoľnenosť, pokoj a podporiť vnútorné svetlo.

Ide o intenzívny seminár pre tých, ktorý naozaj chcú a potrebujú prejsť hlbšou očistou a majú odhodlanie otvoriť sa vnútornej pravde o sebe, vnútornej transformácii, aby ste boli schopní žiť každodenný život zdravšie. Nejde o dovolenku, relax, príležitosť dostať sa na Zaježku:-) Nejde tiež o jednorázovú záležitosť, ale o systematickú, postupnú prácu na sebe, ktorá potrebuje byť celistvá a prepojená s každodenným životom. Dostanete nástroje na prácu doma, v každennom živote, aby ste sa po očiste a liečení znova nezaniesli a nevrátili do starých vzorcov.

Celým procesom vás bude sprevádzať:

Katarína Levhart Miesler  -   www.taneczivota.blogspot.com 

Poplatok:

45 eur  + dar za sprevádzanie ( v sume 45 eur je ubytovanie, vegetariánska strava od piatku večere do nedele obeda, prenájom priestoru a organizačný poplatok) . Za vedenie, očistu a liečenie budete môcť prispieť na mieste vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť. Vzhľadom k tomu, že ide o špecifickú prácu, uvádzam odporúčanú výšku daru: 70 eur. To, že je to odporúčaná suma znamená, že je možné prispieť aj menej, ak vám to vaša finančná situácia nedovoľuje, alebo môžete prispieť aj viac, ak budete cítiť, že vám to dalo veľa pocítite prejaviť štedrosť. Tento spôsob tým pádom umožňuje prísť aj tým, ktorí sú na tom finančne horšie a potrebujú to, aby peniaze neboli prekážkou.

*Ubytovanie a časť stretnutia bude prebiehať v Katkinom dome v lone nádhernej prírody a našej záhrady v Zaježovej. Pavúči tanec bude prebiehať v peknej intímnej miestnosti komunitného domu asi 5 minút pešo od domu*

Počet miest je obmedzený na 10 ľudí.

Bližšie info a prihlášky:

katarinalevhart@gmail.com, 0917 517 267

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.