Kurz ponúka výuku rôznych techník varenia. Budete si spolu s lektorkou sami pripravovať jedlo počas celého kurzu (raňajky, obed, večeru spolu so občerstvením). Takto sa budete prakticky učiť a zároveň chutnať pestré chute medzinárodných kuchýň.

Kurz ponúka bohaté teoretické vedomosti a praktickú výučbu zdravej výživy podľa princípov Čínskej medicíny a Ayurvédy. Lektorka bude vysvetľovať podrobné detaily ohľadom jednotlivých zložiek stravy, prakticky učiť pripravovať suroviny tak, aby sa jedlo stalo silným nástrojom pre liečenie a prevenciu - ako predísť zdravotným problémom.

Tento workshop je určený predovšetkým ľuďom, ktorý vidia zmysel v práci so zdravou stravou ako podpore svojho tela pre hlbšiu duchovnú prácu a rast. 

Lektorka

Taiwanská mníška Dhammarama - Američanka, pôvodom narodená v Taiwane. Alternatívnym spôsobmi liečenia sa začala zaoberať kvôli svojim zdravotným problémom a tomu, že nebola spokojná s mainstrímovým zdravotným systémom. Vyučuje Jógu, Čchi kung, spolu s Ayurvédou a Čínskou medicínou. Momentálne žije v Českej republike, vyučuje na univerzite v Prahe a robí semináre a workshopy čchi kungu a vegetariánskeho varenia.

Bližšie informácie a prihlášky

katarinalevhart@gmail.com, 0917 517 267

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.