Úvodný I.stupeň čchi kung-u čung juan ( ZYQ ),

je určený predovšetkým k zlepšeniu zdravia, a ku osvojeniu uvoľnenia organizmu.Kurz sa uskutoční v čarokrásnom prostredí Zaježovej.

V priestoroch a okolí eko-komunity Sekier. S výbornou, domácou stravou aj z miestnych surovín. Dá sa prespať na mieste, stanovať, spať na sene. V prípade vhodného počasia, budeme večer cvičiť aj pri ohni.Cvičenie je vhodné pre úplných začiatočníkov, aj pokročilých.

Na Vašom veku, vierovyznaní, a fyzickej pripravenosti nezáleží.Naučíte sa:

- zlepšovať zdravotný stav a imunitu

- zvyšovať množstvo aj kvalitu vlastnej energie

- zbavovať sa vnútorného napätia a byť odolnejší voči stresu

- nastoliť a udržiavať rovnováhu jin - jang ( základ zdravia )

- energeticky očisťovať organizmus

- zlepšovať intelekt

- .....Jednoduché cvičenia niesu fyzicko-technicky náročné a vhodné pre všetky vekové kategórie. Rozhodujúca je chuť a vôľa pre seba niečo urobiť. V priebehu víkendu pochopíte význam cvičenia a oboznámite sa so školou ZYQ. Po skončení kurzu budete vedieť cvičiť samostatne. Dostanete certifikát o absolvovaní a budete sa môcť zúčastňovať (ne)pravidelných spoločných cvičení.Kurz v celkovom rozsahu minimálne 15 hodín teoretickej aj praktickej výuky.Približný program kurzu:piatok 20 - 22hsobota ( 7 -8h ) 9 - 13h, 15 - 18h, 20 - 22hnedeľa 9 - 14hMiesto: Ekokomunita Sekier, Zaježová 132Cena: 135 € / 115 € - pri uhradení zálohy (platby) dopredu.V cene je zarátané ubytovanie a plná penzia,

začínajúca večerov v piatok večer a končiaca nedeľňajším obedom.Zľavu, ak z finančných dôvodov potrebujú, môžu využiť:

študenti, dôchodcovia, mamičky na materskej, ZŤP.145€ / 125 € - bez uhradenia zálohy. Platba na mieste.Zľava, v prípade ak budete spať vo vlastnom spacáku / stane.Polovičná cena je za opakovanie kurzu do 18 mesiacov.Rezervácie, a viac informácii:

miroslav.zyq@gmail.com, 0944 278 814https://www.facebook.com/zyqinstructormiroslav/

Čchi kung čung juan ( ZYQ ) je jedným z najstarších a najkomplexnejších rozvojových systémov a dodnes živou školou. Cvičenie už tisícročia prináša ľuďom zdravie, šťastie, poznanie, múdrosť, vnútornú rovnováhu a slobodu. Jeho základy spočívajú v osvojení uvoľnenia tela a úvodný I.stupeň je určený najmä k zlepšeniu zdravia. Tiché, prevažne meditačné cvičenia sú tréningom pozornosti a umožňujú nám účinnú premenu ľudského organizmu a objavovanie nášho skrytého potenciálu.

Tento liečebný smer čchi kung-u sa vďaka Veľmajstrovi Xu Mingtang-ovi rozšíril z Číny do mnohých krajín sveta a oslovuje predovšetkým ľudí so záujmom o zdravie, poznanie a vlastný rozvoj. Aj pretože je veľmi efektívny a prináša široké spektrum možnosti využitia. Okrem zdravotného prínosu zvyšuje ľuďom fyzickú aj mentálnu výkonnosť, psychickú stabilitu, čo sa tiež prejavuje v zlepšení medziľudských vzťahov.

Viac informácii nájdete aj na stránkach

Slovenskej Asociácie Čchi kung-u čung juan:

http://zyq.sk/cung-juan-cchi-kung/co-je-cung-juan-cchi-kung

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.