Podľa princípov čínskej medicíny by všetky zdravotné problémy mali byť najskôr liečené Čchi kungom a externými metódami ako strava a masáž. Podanie liekov by malo byť považované až za poslednú možnosť. Zámerom tohto workshopu je naučiť účastníkov Čchi kung a masáž, aby si mohli pomôcť pri stimulovaní imunity a znovunastolení zdravia.

Workshop poskytuje úvod do funkcií Čchi a hlavných meridiánov a ako ich môžeme užívať na zredukovanie stresu používaním rôznych masážnych techník. Účastníci sa tiež naučia rôzne Čchi kungové cvičenia tak, aby ich vedeli integrovať do každodenného života pre zlepšenie svojho zdravia. 

Lektorka

Dhammarama - taiwanská mahajánová mníška. Alternatívnymi spôsobmi liečenia sa začala zaoberať kvôli svojm zdravotným problémom a preto, že nebola spokojná s mainstrímovým zdravotným systémom. Vyučuje jógu, Čchi kung, spolu s Ayurvédou a čínskou medicínou. Momentálne žije v Českej republike a vyučuje na Karlovej univerzite v Prahe. Lektoruje workshopy Čchui kung, masáží a vegetariánskeho varenia.

Cena

160 eur - ubytovanie, vegetariánska strava počas celého pobytu, program

Bližšie informácie a prihlášky

katarinalevhart@gmail.com, 0917 517 267

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.