Jazdenie na koni


David a Hanka z Podkoreňa a najmä ich dcéra Janička ponúkajú záujemcom možnosť zajazdiť si na koni. Ich malá farma je na laze Podkoreň, ktorý patrí pod obec Vígľašská Huta - Kalinka (susedí so Zaježovou). Podľa dohody sa však môžete stretnúť aj v Zaježovej, či inde v blízkom okolí. Ak si chcete spríjemniť pobyt na miestnych lazoch, kontaktujte ich na telefónnom čísle 0944 554 735. V prípade, že práve majú dostatok zásob, môžete si od nich kúpiť aj ovčie výrobky (syr, bryndzu,...), či plody ich záhrady a sadu (lekváre, zeleninu,...).Typ ponuky
Cena:
Podľa dohody
Oblasť, z ktorej je ponuka
Blízke okolie Zaježovej

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie