Už tretí novoročný jógový sebapoznávací pobyt v čarovnej krajine Zaježovej. Zámerom je prebudiť energiu v sebe a spojiť sa so zámerom pre rok 2019. Budeme pracovať s rôznymi nástrojmi ako je jóga, meditácia, muzikoterapia, arteterapia, psychologické metódy.

Ráno aj večer  si zacvičíme jógu, aby sme rozprúdili energiu v tele a utíšili myseľ.  V šavaasáne sa započúvame do zvukov rôznych etnických nástrojov. Súčasťou programu bude hlboká hudobná relaxácia so živou improvizovanou hudbou. Rozoznejú sa s rôzne liečivé hudobné nástroje ako klavír, tampura, indiánske flauty, sansula, zvončeky a ďalšie harmonické nástroje. Tešiť sa môžete aj na zvukový kúpeľ s tibetskými miskami a gongom.

Prejdeme novoročným rituálom, kde budeme púšťať staré a nepotrebné veci a privítame nové. Spojíme sa so svojím potenciálom a naladíme sa na zámer svojho srdca pre rok 2019, aby sme tak mohli zdielať svoje dary a talenty s druhými. Počas pobytu si zaspievame mantry a iné liečivé piesne, aby sme pootvorili naše srdcia. Bude tiež priestor pre oddych v nádhernej zimnej prírode a tiež možnosť zdielania v spoločnosti príjemných ľudí. V prípade záujmu budete môcť večer zakončiť očistnou saunou alebo sa porozprávať pri šálke čaju v čajovni.

Daniela Gliganič - Prem Jyoti - Psychologička, koučka, lektorka jógy. Od malička ma zaujímala ľudská psyché, preto som rozhodla študovať psychológiu. Cesty ma zaviedli do Indie a Brazílie, kde som sa mohla ponoriť do múdrostí východných filozfií a šamanizmu. Absolvovala som rôzne semináre zamerané na prácu so svojimi tieňmi, emóciami, prácu so zraneným dieťaťom, s cieľom skontaktovať sa so svojou vnútornou podstatou a rozvinúť svoj potenciál. Som tiež na ceste jógy, ktorú vnímam ako cestu sebapoznávania. V mojej práci spájam prvky západnej a východnej psychológie, jógy, expresívnych terapií, spirituality a šamanizmu. Som sprievodcom na ceste sebapoznávania a mojím zámerom je pomôcť odhaliť a prejaviť skrytý potenciál našeho bytia. Viac na: www.zivotplnyzivota.sk

Majo Gliganič - Filozof, hudobník, muzikoterapeut, lektor jógy. Túžba hľadania hlbšieho zmyslu ma priviedla do Indie a Brazílie, kde som absolvoval rôzne semináre zamerané na psycho-spirituálny rozvoj a šamanizmus. Vo svojej práci ako terapeutický nástroj využívam hudbu. Tá je v mojom živote prítomná od detstva a hrám na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venujem sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii a doprevádzam iných umelcov. Pracujem s dospelými, ale aj s deťmi s viacnásobným postihnutím.  Hudba pre mňa znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše. Poznanie, ktoré nadobúdam, vkladám aj do svojich hodín jógy. 

Cena

103 eur (v cene je započítané ubytovanie, vegetariánska strava na celý čas, organizačný poplatok). V cene nie je príspevok za vedenie, ten budete môcť prispieť na mieste vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť.

Bližšie informácie a prihlášky

Daniela Gliganič, 0903 235 816, zivotplnyzivota@gmail.com

 

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.