Príďte sa na chvíľu zastaviť a spojiť so sebou, spojiť sa so svojím telom, utíšiš myseľ a započúvať sa do svojho srdca.

Ponoríme sa hlbšie do jógových ásan a pranajámy. Budeme cvičiť a meditovať v prírode, načerpávať energiu matky Zeme, počúvať jej zvuky a vnímať jej vône. Povieme si niečo o djana jóge - jóge sebapoznania, ktorá je dôležitá na ceste k plnohodnotnému a vyrovnanému životu.

Súčasťou programu bude hudobná jóga sprevádzaná živou improvizovanou hudbou s hudobnou relaxáciou. Zaspievame si spoločne mantry, aby sme utíšili myseľ, otvorili a pozdvihli svoje srdce.

Taktiež bude priestor pre oddych a prechádzky, ako aj možnosť zdieľania v spoločnosti príjemných ľudí. V prípade záujmu budete môcť večer zakončiť očistnou saunou alebo sa porozprávať pri čaji v čajovni.

Tento pobyt je pre teba vhodný ak:

 • chceš začať alebo prehĺbiť svoju jógovú a meditačnú prax
 • chceš spoznavať seba a svoju myseľ
 • chceš si oddýchnuť od ruchu mesta v nádhernej prírode
 • chceš stráviť víkend v spoločnosti príjemných ľudí

Program

 • dvakrát denne jóga a pranajáma
 • hudobná jóga so živou improvizovanou hudbou
 • vedené meditácie a relaxácie
 • djana jóga-jóga sebapoznania
 • očistná dynamická meditácia
 • meditácia v tichosti a v chôdzi
 • hudobná relaxácia
 • spievanie mantier-bakhti jóga
 • spoločné zdielanie a rozhovory
 • relax a prechádzky do prírody
 • možnosť sauny za príplatok v prípade záujmu
 • posedenie v miestnej čajovni, kde si môžete posedieť pri dobrom čaji, káve, zakúpiť bio / fair trade produkty, lokálne produkty od miestnych výrobcov

S akými naśtrojmi budeme pracovať:

jóga, meditačné techniky, imaginácia, muzikoterapia, arterapia, psychologické a koučovacie metódy.

Pobyt je vhodný aj pre ľudí začínajúcich s jógou alebo meditáciami.

Lektori

Programom vás bude sprevádzať manželský pár Danka Prem Jyoti a Majo Gliganičovci

Daniela Gliganič - Prem Jyoti - lektorka jógy, koučka a psychologička. Od malička ma zaujímala ľudská psyché, preto som rozhodla študovať psychológiu. Chcela som ísť však hlbšie, tak ma cesty zaviedli do Indie a Brazílie, kde som spoznala svojho duchovného učiteľa Sri Prem Babu. Absolvovala som rôzne semináre zamerané na prácu so svojimi tieňmi, emóciami, prácu so zraneným dieťaťom, s cieľom skontaktovať sa so svojou vnútornou podstatou a rozvinúť svoj potenciál. Som na ceste jógy, ktorú vnímam ako cestu sebapoznávania. V mojej práci spájam prvky západnej a východnej psychológie, jógy, expresívnych terapií, spirituality a šamanizmu. Som sprievodcom na ceste sebapoznávania a mojím zámerom je pomôcť odhaliť a prejaviť skrytý potenciál našeho bytia, aby sme žili naplnený život v láske a harmónii. Viac na: www.zivotplnyzivota.sk 

Majo Gliganič - muzikoterapeut, hudobník a filozof. Cesta za poznaním ma viedla cez štúdium filozofie so zameraním sa na fenomenológiu a intersubjektivitu. Túžba hľadania hlbšieho zmyslu ma priviedla do Indie a Brazílie, kde som absolvoval rôzne semináre zamerané na psycho-spirituálny rozvoj. Vo svojej práci ako terapeutický nástroj využívam hudbu. Tá je v mojom živote prítomná od mala a hrám na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venujem sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii a doprevádzam iných umelcov. Hudba pre mňa znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše.

Cena

103 eur (v cene je započítané ubytovanie, vegetariánska strava na celý čas, organizačný poplatok).
V cene nie je príspevok za vedenie, ten budete môcť prispieť na mieste vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť a vďačnosť.

Bližšie informácie a prihlášky

Miesto si rezervujete zaplatením zálohy 60 eur. Číslo účtu dostanete mailom po prihlásení. Záloha je nevratná. V prípade, že sa nemôžete pobytu zúčastniť z rôznych dôvodov, môžete nájsť za seba náhradu a záloha sa vám vráti.

Daniela Gliganič, 0903 235 816, zivotplnyzivota@gmail.com

 
POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.