Srdečne Vás pozývame na stretnutie v súlade a harmónii, v plnej sile a kráse, v jednote tela, mysle a ducha, v bezpečnom priestore, v láske.

 

Budeme sa venovať práci s nasledujúcimi témami:

umenie vedomého dotyku
prehlbovanie partnerskej komunikácie
vnímanie a slobodné prežívanie svojej sexuality
prevzatie zodpovednosti a zdravé nastavenie vnútorných hraníc
budovanie synergie medzi partnermi a prehlbovanie ich vzťahu
posvätné spojenie muža a ženy v láske
transformácia sexuálnej energie a jej využitie pre transcendentné stavy vedomia
posvätná sexualita ako cesta k zážitku univerzálnej jednoty a lásky
tantrický orgazmus a cesta k nemu
úplné odovzdanie sa a odpútanie od všetkého, čo nás drží späť
úplné otvorenie sa darom svojho partnera a prijatie všetkého, čo prináša

Program seminára bude veľmi výživný. Nebudú chýbať prvky jogy a ďalšie pohybové aktivity zamerané na kultiváciu vedomia v tele a bytia v prítomnosti. Večerné tantrické rituály Vám dajú zakúsiť čaro vedomého dotyku, prítomného okamihu a hlbokého prepojenia sa so sebou samým, s partnerom a s jednotou bytia. Čo nás čaká: techniky vedomej komunikácie, párové tantrické meditácie, vedomé relaxácie, masáže, liečenie, spev, zdieľanie, dotyky, radosť, uvoľnenie, spočinutie, divokosť, krehkosť, nevinnosť, mier, ticho, láska...

Počas seminárov vzniká silné transformačné pole, ktoré liečivo pôsobí v oblastiach sebalásky, pocitov viny, závislostí a nefunkčnej sexuality. Vedie k prehĺbeniu komunikácie s partnerom, ale i s inými ľuďmi a k pravdivému nastaveniu si vlastných hraníc. Výsledky tejto práce sa prejavujú nielen v partnerskom živote, ale v každom aspekte života. Vzhľadom na intenzitu zážitku Vám doporučujeme, pokiaľ je to možné, aby ste si dopriali po seminári aspoň jeden deň v pokoji na integráciu a „strávenie“ zážitkov.

seminár začína vo štvrtok večer a končí v nedeľu na obed

Seminárom Vás budú sprevádzať Josef Ananda Skuhrovec a Hanka Balounová

V našej práci i našej ceste životom nás inšpiruje štúdium a prax duchovných náuk, ako je Jóga, Tantra, Zen, Advaita, Šamanismus, Buddhismus, Ajurvéda, a ďalšie, telo i ducha povznášajúce učenia Východu i Západu. Čerpáme z múdrosti prírody a učíme se od detí. Inšpiruje nás rozmanitosť života i pominuteľnosť smrti. V seminároch zameraných na vnútorný rozvoj zdieľame metódy a cvičenia smerujúce k prirodzenosti Bytia v súlade s individualitou každého jednotlivca i Jednotou celku. Pokiaľ se naozaj rozhodneme, nič nám nemôže zabrániť slobodne, vedome a radostne plynúť s prúdom rieky života. ॐ

 

Praktické pokyny:

ubytovanie - v skromných podmienkach v komunitnom dome Čerešňák vo vlastných spacákoch, prípadne v típí. Ak máte možnosť, prineste si, prosím, stan, pretože ubytovacie kapacity sú obmedzené.
strava – vegetariánska, chutná a výživná, s láskou varená, po dohode sme schopní zabezpečiť aj vegánske či bezlepkové jedlá
poplatok za seminár - cena pre pár spolu - 260e 
Zálohu
100 eur posielajte, na číslo účtu SK97 8360 5207 0042 0513 6508. Pri prevode z Českej republiky môžete previesť sumu 2800 na číslo účtu 2600973876/2010. IBAN SK7783300000002600973876, BIC FIOZSKBAXXX.
Do správy pre prijímateľa, prosím, uveďte svoje meno, telefónne číslo a názov seminára.
Ak máte o seminár záujem, financie by nemali byť prekážkou vašej účasti. V prípade potreby je možná individuálna dohoda.
Doporučujeme záväzne sa prihlásiť čo najskôr, pretože kapacita seminára je obmedzená.

ako sa k nám dostať - Určite vám pomôže táto mapa a informácie, čítajte, prosím, pozorne: http://www.zajezka.sk/sk/content/mapa. Na Bránu sa nedá dostať bežným autom (iba terénnym), preto počítajte s prechádzkou – cez Kráľovú cca 40 – 50 min., z Podsekiera cca 20 – 30 min. Doplnenie: ak pôjdete MHD cez Kráľovú, stačí pokračovať peši rovno po hrebeni (a na hrebeni neodbočiť doprava na Sekier), cesta vyjazdená od terénnych vozidiel vás dovedie priamo na Bránu. Ak pôjdete z druhej strany od Zaježovej, sledujte navigáciu na Sekier, odtiaľ vás už povedú farebné stužky. Zo Sekiera ste za 10 min na Bráne. Prosíme vás, aby ste na parkovanie používali parkovisko, ktoré sa nachádza na konci asfaltky tesne pred Podsekierom. Za ním je značka zákaz vjazdu. Ak si nebudete istí, volajte.

o mieste konania - Brána je čarovné miesto na jednom z hrebeňov pohoria Javorie, vo výške 900 mnm, s rozlohou takmer 5 ha. Žije tu malé spoločenstvo ľudí, ktorí sa venujú skúmaniu vedomého bytia a vzťahov, obradom, iniciačným a harmonizačným rituálom, prírodnému staviteľstvu, permakultúre, bylinkárstvu, prírodnej medicíne, divokým jedlým rastlinám, remeslám, umeniu a spoznávaniu rôznych aspektov života na Zemi. Už v starých mapách bolo toto miesto označované ako "Na Bráne", príďte si sami zažiť, aké dvere Vám môže otvoriť. Viac informácií na  brana.info.

čo si priniesť - Karimatku, spacák, prípadne stan, teplé oblečenie do každého počasia a aj ľahké a pohodlné oblečenie na cvičenie a tantrické rituály. Predmety, ktoré sa vám môžu zísť počas tantrických masáží – napr. šatky, éterické oleje, pierka, drobné darčeky, hudobné nástroje...

prihlasovanie a ďalšie informácie - Tomáš - 0908 169 029 alebo info@brana.info

 

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.