O workshope:
Ústředním tématem je sebepřijetí, sebeláska, komunikace a vědomé sdílení, především skrze doteky. Budeme pracovat hodně s fyzickým tělem, ale také s emočním, mentálním a duchovním tělem. Budeme se hodně dotýkat sebe i druhých na hlubokých úrovních. Večerní dotekové tantrické rituály Vám dají zakusit magii vědomého doteku, přítomného okamžiku, a hluboké propojení se sebou samým, se svým partnerem a s celým vesmírem. Je to prožitkový seminář, nikoliv přednáškový :)

Co nás čeká:
Jóga, bodywork a další pohybové aktivity zaměřené na kultivaci vědomí v těle a Bytí v Přítomnosti. techniky vědomé komunikace, práce s energií, techniky emočního odblokování, techniky transformace sexuální energie, meditace, konstelace, vědomá relaxace, masáže, léčení, zpěv ... sdílení, doteky, radost, uvolnění, spočinutí, divokost, křehkost, nevinnost, mír, sdílení, láska ...

O lektorovi:
Josef Ananda Skuhrovec
Pochází z Višňové u Příbrami. Jeho 16-ti letá praxe duchovních nauk zahrnuje učení Jógy, Tantry, Zenu, Advaity, Jnany, Mystiky, Ajurvédy,Šamanismu, a dalších tělo i duši povznášejících učení, a propojuje tak moudrost východu a západu. Pracuje především s technikami zahrnující vědomí v těle,
kde na hluboké buněčné úrovni dochází k přeprogramování starých nefunkčních vzorců chování, myšlení a cítění, které nám zabraňují prožívat svoje vrozené právo být trvale šťastní. Ve svých seminářích klade důraz na vlastní prožitek. Neboť k transformaci dochází jedině díky vlastní zkušenosti.

Trvanie seminára: piatok 6.11. od 18:00 – pondelok 9.11. do 16:00 (existuje možnosť ukončiť účasť na seminári v nedeľu, spoločný začiatok je však veľmi dôležitý)

Príspevok za seminár je 100 eur v prípade účasti od piatku do pondelka a 80 eur od piatku do nedele. Veľmi odporúčame zúčastniť sa celého semináru (vrátane pondelka). Prípevok zahŕňa lektorné, stravu, ubytovanie, organizačné a materiálové náklady. Nedostatok finančných prostriedkov nech nie je prekážkou vašej účasti (ozvite sa, určite sa dohodneme na vhodnej energetickej výmene :-)

O mieste konania: Brána je čarovné miesto na jednom z hrebeňov pohoria Javorie, vo výške 900 mnm, s rozlohou takmer 5 ha. Žije tu malé spoločenstvo ľudí, ktorí sa venujú prírodnému staviteľstvu, ovocinárstvu, permakultúre, remeslám, umeniu, osobnostnému rozvoju, budovaniu vedomých vzťahov
a skúmaniu rôznych aspektov života na Zemi. Už v starých mapách bolo toto miesto označované ako "Na Bráne" a legendy (aj niektorí súčasníci) vravia, že je tu brána do iného sveta. Príďte sa presvedčiť, čo je na tom pravdy :-)

Ako sa k nám dostať: určite vám pomôže táto mapa a informácie, čítajte prosím pozorne:
http://www.zajezka.sk/sk/content/mapa
Doplnenie: ak pôjdete zo ZV MHD (č.11) cez Kráľovú, stačí pokračovať peši rovno po hrebeni (a neodbočiť na Sekier), cesta vyjazdená od terénnych vozidiel vás dovedie priamo na Bránu. Ak pôjdete z druhej strany(cez Zaježovú, Podsekier), sledujte navigáciu na Sekier, odtiaľ vás už povedú farebné
stužky.

Prihlášky a bližšie info: brana.info@gmail.com, +421 907 420 009 (Lucia)

Príloha: 
POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.