DREVOLUTION - prírodné stavby


Sme skupina remeselníkov a ľudí s rôznymi zručnosťami, ktorí prostredníctvom vlastnej realizácie pomáhajú napĺňať zámery/sny ďalších ľudí – našich klientov.

S radosťou realizujeme drevostavby z prírodných materiálov, malé stavby, rekonštrukcie v ekoštandarde, poradenstvo alebo mentoring. 

Vieme navrhnúť naše riešenie stavby, ale sme otvorení predstavám klienta. Prevažne realizujeme každú stavbu ako originál, takže máme dostatok skúseností s napĺňaním individuálnych požiadaviek.

Zameriavame sa na detaily a precíznosť, maximalizáciu využitia prírodných materiálov prospešných nielen životnému prostrediu, ale najmä zdraviu budúcich obyvateľov a celkovej atmosfére domu.

Páčia sa nám praktické stavby/domy, ktoré pomáhajú ľuďom spoluvytvárať spokojný a hodnotný život. Snažíme sa spájať poznatky a skúsenosti predchádzajúcich generácií s novými materiálmi a prístupmi.

Púšťame sa len do projektov, ktoré vieme v aktuálnom stave zvládnuť v maximálnej kvalite a spokojnosti klienta, ale aj nás. Uprednostňujeme organický rast pred rýchlym naberaním “zamestnancov”.

Úprimné vzťahy sú pre nás dôležité nielen v tíme, ale aj s ľuďmi pre ktorých pracujeme - ak predtým neboli naši kamaráti/priatelia, tak sa nimi väčšinou stávajú počas našej spolupráce.

Sme praktickí, ale hľadáme aj nové cesty. Napriek našim hodnotám a snahe o tvorbu slobodnej skupiny/firmy, nie sme snívajúci teoretici. Naša práca a realizácie hovoria za všetko. Ďalšie ukážky nájdete na našom facebookovom profile.

V prípade záujmu o spoluprácu nás kontaktujte:

E: lubomir@drevolution.sk 
T: 0944 924 106Súvisiace kontakty
Obrázok používateľa Ľubomír Skovajsa
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová
Vlastná stránka