Ako realizovať nápady a projekty, o ktorých sa iní neodvážia ani snívať? Pozývame vás na seminár, kde sa vám podarí zrealizovať vaše sny. Keď pracujete v tíme, máte vzdelávací, ekologický, sociálny alebo iný projekt alebo máte nápad, ktorý chcete realizovať - Dragon Dreaming je kreatívny a transformatívny prístup, ktorý podporí celý cyklus projektu a spoluprácu na ňom.  

Dragon Dreaming je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami aborigénov.

Dragon Dreaming je hra s novými pravidlami

Spolu rozvíjame a žijeme win-win-win projekty. Zapájame všetkých zúčastnených, ich kvality a potreby. Snažíme sa úprimne pomenovať a stretnúť drakov (prekážky) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali. Spolu.

Na workshope predstavíme po prvý krát na Slovensku Dragon Dreaming, metódu v 4 fázach: snívanie, plánovanie, realizácia a oslava.

Lektorka

Ulrike Reimann (Nemecko), certifikovaná trénerka Dragon Dreaming, ktorá 8 rokov sprevádza tímy a jednotlivcov zo súkromného, verejného a neziskového sektora pri realizácií snov. www.emotionskultur.de

Bližšie informácie a prihlášky

Peter Kukliš peter@lifeatwork.sk 0910 523486
Preklad z nemčiny a/ alebo angličtiny Peter Kukliš

Viac informácii o Dragon dreaming nájdete v anglictine na www.dragondreaming.org.

 

   
Príloha Veľkosť
PDF icon dragon_dreaming_zajezova.pdf 328.92 KB
POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.