Keď pracuješ na vzdelávacom, ekologickom, sociálnom, osobnom alebo inom projekte, máš sen či nápad, ktorý chceš realizovať spolu s inými, tu je návod ako na to.

Dragon Dreaming je participatívny, ľudský prístup k projektovému vedeniu a spolupráci, ktorý podporí celý cyklus projektu od sna, cez plán, realizáciu až po záverečnú oslavu. Prináša filozofiu, nástroje a metódy, ktoré podporujú úprimnú komunikáciu, hĺbku a kvalitu zdieľania na projektoch. Cieľom Dragon Dreamingu je popri úspešnom realizovaní projektu aj rozvoj jednotlivcov a tímov a prospech širšej komunity (win-win-win princíp). Snažíme sa úprimne pomenovať a stretnúť drakov (prekážky v spolupráci) na ceste. Potom dokážeme realizovať to, o čom sme ani nesnívali. Spolu.

Dragon Dreaming je inšpirovaný žijúcimi systémami, teóriou chaosu, rozvojom organizácií, múdrosťou a duchovnými tradíciami austrálskych aborigénov.

Lektorka

Ulrike Reimann (Nemecko) - certifikovaná trénerka Dragon Dreaming, ktorá od 2007 sprevádza tímy a jednotlivcov zo súkromného, verejného a neziskového sektora pri realizácií ich snov. www.emotionskultur.de

Cena

130€ (ubytovanie, strava, kurzovné)

Bližšie informácie a prihlášky

Peter Kukliš peter@lifeatwork.sk 0910 523486
Preklad z nemčiny a/ alebo angličtiny Peter Kukliš

 

Ešte viac informácii o Dragon dreaming nájdete v anglictine na www.dragondreaming.org.

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.