Pozývame Vaše deťúrence na detský letný Indiánsky tábor na Zaježku. Deti si užijú týždeň v prírode plný zábavy aj poučenia. Prvé dni sa deťom budú venovať inštruktori, koníky a poníky z Hipocentrum Lažníček . Deti sa môžu tešiť na sarostlivosť o koňa, vodenie, prácu s koňom zo zeme a tiež cvičenie a hry na koni.

Druhá časť tábora bude venovaná prírode a základným zručnostiam prežitia v prírode. Deťom sa bude venovať skautská vedúca a tiež vyštudovaná Environmentalistka a absolventka kurzu Envirozážitok. Deti čaká spoznávanie rastlín a živočíchov žijúcich v Zaježovej, množstvo hier, aktivít v prírode rozvíjajúcich zručnosti i vedomosti Vašich detí: výroba luku, strieľanie z luku, stavanie lesného obydlia, večer oheň.

Spanie bude zabezpečené v spoločných izbách v dome, na sene, alebo vo vojenských stanoch na lúke. K dispozícií je kompletne vybavená lúka aj priľahlé gazdovstvo. Toalety sú suché, sprchy teplé a je potrebný vlastný spacák. Teplá vegetariánska strava zabezpečená 3 krát denne, desiata a olovrant tiež. Možnosť opiecť si slaninku a špekačky večer pri ohni.

Cena za týždeň je 90EUR. Vekový limit minimálne 6 rokov. Vaše miesto je rezervované až po uhradení zálohy 30EUR.

Viac info a rezervácie: Zdenka 0915279905

sekier@zajezka.sk

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.