Podujatia

Pozvánky na akcie nielen v Zaježovej

Naposledy pridané udalosti

Na tomto mieste vám ponúkame prehľad podujatí, ktoré sa uskutočňujú v Zaježovej, ale aj propagujeme aj podujatia v iných častiach Slovenska, ktoré by mohli byť pre Vás zaujímavé. Pokiaľ chcete vidieť iba podujatia zo Zaježovej a prípadne aj blízkeho okolia, nastavte si filter nižšie. Podujatia sú zoradené od tých, ktoré boli naposeldy pridané po staršie. V prípade, že Vám to viac vyhovuje môžete ich zoradiť od najbližších po vzdialenejšie.

Termín konania:
2.8. 2019 (17:00)4.8. 2019 (14:00)
Miesto konania:
Sekier
Lektor:
Branislav Chavo Krejčík

Výroba drevených misiek a lyžičiek

Na tomto workshope si budete môcť vyrobiť vlastnú tradičnú drevenú misku a lyžicu.


Čítať ďalej...
Termín konania:
26.7. 2019 (18:30)28.7. 2019 (15:00)
Miesto konania:
Sekier
Lektor:
Miroslav Chudej

Čchi kung čung juan I.stupeň v prírode

Kurz uprostred prírody, na krásnom mieste eko-usadlosti Sekier.

Čítať ďalej...
Termín konania:
21.7. 2019 (15:00)28.7. 2019 (12:00)
Miesto konania:
Sekierske lúky
Lektor:
prehľad lektorov na www.taroum.sk

Taroum - Tábor rodiny a umenia

Pozývame Vás na letný TÁbor ROdiny a UMenia, stretnutie ľudí s chuťou učiť sa a spoznávať nové možnosti ako realizovať svoju tvorivosť, rozvíjať svoje schopnosti a vedomosti. V krásnom prostredí zaježovských sekierskych lúk čaká na vás týždeň plný tvorivosti. Môžte si vybrať z pestrej ponuky ateliérov a dielní :)

Čítať ďalej...

Kalendár podujatí

 

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie