Roman Miesler

Obrázok používateľa Roman Miesler
Telefón: 
0907860168
Web stránka: 
www.centrumlong.sk
Adresa: 
Zajezova, 204

Roman žije so svojou rodinou v Zaježovej, kde spolu so ženou vytvárajú priestor pre meditácou, sebapoznanie formou seminárov a ústrania v tme v rámci Centra Long. Roman vedie najmä meditačné semináre a sprevádza ľudí v ústraní v tme. Jeho 30 rokov trvajúca prax zahrňuje učenie advaity, vipassanové meditácie a techniky tibetského buddhismu. Kladie dôraz na celkový rozvoj, zemitosť, otvorenosť, súcitenie a nepretržitú - kontinuálnu meditáciu, ktorá nie je odlišná  od bežného zdravo vedeného života. Pochádza z Olomouca, Česká republika. 

Súvisiace aktivity

 

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie