Katarína Miesler

Obrázok používateľa Katarína Miesler
Telefón: 
0908489933
Web stránka: 
www.centrumlong.sk
Adresa: 
Zajezova, 204

Zdieľam svoju cestu a skúsenosti s vnútornou prácou, ktorou som doposiaľ prešla. Žijem s rodinou v Zaježovej a spoluvytváram s mužom priestor pre ľudí na meditáciu a sebapoznanie v rámci Centra Long. V práci s ľuďmi sa snažím o vyvážený prístup, účinne kombinujúci meditáciu, očistu a sebepoznanie, rozvíjanie správneho pochopenia, múdrosti, otvoreného srca a súcitu, ktoré spoločne vedú k zdravému každodennému životu. Tým môže náš život nabrať hlbší zmysel a byť prospešný pre iných. Sprevádzam ľudí v ústraní v tme od roku 2013 a vediem semináre od roku 2004.

Súvisiace aktivity

 

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie