Podujatia

Pozvánky na akcie nielen v Zaježovej

Naposledy pridané udalosti

Na tomto mieste vám ponúkame prehľad podujatí, ktoré sa uskutočňujú v Zaježovej, ale aj propagujeme aj podujatia v iných častiach Slovenska, ktoré by mohli byť pre Vás zaujímavé. Pokiaľ chcete vidieť iba podujatia zo Zaježovej a prípadne aj blízkeho okolia, nastavte si filter nižšie. Podujatia sú zoradené od tých, ktoré boli naposeldy pridané po staršie. V prípade, že Vám to viac vyhovuje môžete ich zoradiť od najbližších po vzdialenejšie.

Termín konania:
3.1. 2019 (17:30)6.1. 2019 (12:30)
Miesto konania:
Vzdelávacie centrum Zaježová
Lektor:
Da

Jógový sebapoznávací pobyt

Už tretí novoročný jógový sebapoznávací pobyt v čarovnej krajine Zaježovej. Zámerom je prebudiť energiu v sebe a spojiť sa so zámerom pre rok 2019. Budeme pracovať s rôznymi nástrojmi ako je jóga, meditácia, muzikoterapia, arteterapia, psychologické metódy.

Čítať ďalej...
Termín konania:
3.1. 2019 (17:30)6.1. 2019 (12:30)
Miesto konania:
Vzdelávacie centrum Zaježová
Lektor:
Roman Miesler

Bdelosť a súcit - meditačný seminár

Intenzívny meditačný seminár ponúka priestor pre rozvíjanie bdelosti a súcitu pomocou buddhistických meditačných techník v sede a chôdzi. Bude zameraný na rozpoznávanie toho, čo nás v živote robí šťastnejšími, čo nám naopak prináša utrpenie a ako s tým pracovať. 

Čítať ďalej...
Termín konania:
24.1. 2019 (17:00)27.1. 2019 (13:00)
Miesto konania:
Vzdelávacie centrum Zaježová
Lektor:
Katarína Miesler
  • 23.okt 2018

Od ilúzií k pravde - očistný a meditačný seminár

Intenzívny seminár pre tých, ktorý potrebujú prejsť hlbšou očistou a chcú sa otvoriť vnútornej pravde. Očista cez techniku Pavúčí tanec a prehlbovanie meditácie v sede. Pochopenie a oslobodzovanie emócií a vykoreňovanie negatívnych tendencií, ktoré nás neustále podmieňujú a vytvárajú utrpenie v našom živote.

Čítať ďalej...

Kalendár podujatí

 

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie