Pobyt v tradičnej drevenici - Pastierni


POZOR! OZNAM...

V roku 2020 je ubytovanie v Pastiarni dočasne pozastavené, až do odvolania. Ďakujeme za pochopenie.

 

<Keďže mnohí ľudia majú záujem o individuálny poznávací a oddychový pobyt v Zaježovej a možností mimo kurzov a dobrovoľníctva na Sekieri je málo, rozhodli sme sa ponúknuť možnosť bývať v Pastierni na Sekieri.

Pastiereň je drevenica so slamenou strechou, ktorú sme zrekonštruovali s použitím tradičných postupov. Poskytujne vám útulnosť a pohodlie pastierskeho domčeka z 19.-eho storočia - aj s dobovými "technickými vymoženosťami" (murovany sporák na varenie, petrolejka na svietenie, kadibudka, voda zo studne a pod.). Pripadne dalšie zázemie (sprcha a elektrin) vám môžeme zabezpečiť po dohode aj na 100 metrov vzdialenej ekokomunite Sekier. Su tam dve postele. 

Cena za prenájom domčeka:

april - oktober: 12 eur za prvú noc a potom 10 eur za ďalšie noci.

november - marec: 14 Eur za prvú noc a potom 12 eur za ďalšie noci.

Minimalný počet nocí: 2

Objednávajte sa emailom na sekier(zavináč)zajezka.sk , alebo telefonicky na 0917 287 559.

Tešíme sa na vás!>Súvisiace kontakty
Obrázok používateľa Ekokomunita Sekier
Obrázok používateľa Pospolitosť pre harmonický život
Typ ponuky
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie