Lezecká stena


Viacero ľudí v Zaježovej a okolí sa aktívne venuje športovému lezeniu. Nedávno založili lezecký klub, robia lezecký krúžok pre miestne deti, ktoré sa zúčastňujú aj súťaží. Čo im chýba je priestor na tréning v mieste kde bývajú (dochádzať musia 60km do Banskej Bystrice). V Zaježovej, v komunitnom centre plánujú postaviť menšiu lezeckú stenu - bouldrovku. Táto stena by bola priestorom pre tréning, lezecký krúžok pre deti, tiež by bola využívaná vrámci telesnej výchovy Zaježovskou školou, ktorá nemá telocvičňu. Nadšenie a energia na začatie realizácie i nechýbajú, jediné čo chýba sú financie potrebné na nevyhnutný materiál.

Ak je vám táto iniciatíva sympatická, pomôžte prosím finančne k realizácii tohto zámeru. Prispejte ľubovoľnou sumou na výstavbu lezeckej steny v Zaježovej. Urobiť tak môžte do konca marca 2015 prostredníctvom účtu:
IBAN: SK46 8360 5207 0042 0509 8820
SWIFT: BREXSKBXSúvisiace kontakty
Obrázok používateľa Soňa Sadloňová - Sonasfoto
Obrázok používateľa OZ Zaježová
Obrázok používateľa Zaježovská škola
Typ projektu
Jednorazový dlhodobý
Stav projektu
Pripravované

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie