Na lazníckej usadlosti Sekier sa tento rok už štvrtýkrát uskutoční zážitkový tábor pre deti vo veku 8-12 rokov.

Tábor povedú skúsení vedúci, ktorí pripravovali aktivity aj pre zaježovskú lesnú škôlku - Peťo Brada, Veronika Koucká a Barbora Šalková. Organizátori pripravili pre deti bohatý program v krásnom prostredí na laze Sekier. Niektoré z ich nápadov: lesné hry, maľovanie prírodnými farbami, tvorenie z dreva, z kože a z hliny, poznávanie byliniek, robenie faklí, taborák, či výlet do okolia. Okrem toho deti budú v kontakte s domácimi zvieratami a budú sa aspoň symbolicky podieľať aj na niektorých jednoduchých prácach - pečenie chleba, výroba syra, umývanie riadov, či zbieranie dreva na ohník.

Program bude mať svoju pravidelnú štruktúru s dostatkom času na zábavu aj oddych. Tábora sa zúčastní cca. 14 detí vo veku 8-12 rokov. Ubytované budú v dome a na povale na sene vo vlastnom spacáku (nezabezpečujeme ich). Strava bude vegetariánska, uprednostníme lokálne zdroje a sezónnu zeleninu a ovocie.

Cena za tábor, zahrňujúca ubytovanie, stravu, program a materiál je 90 eur. Cca. 2 týždne pred táborom dostanete ďalšie inštrukcie ako dieťa na tábor pripraviť.

Počet účastníkov je obmedzený, deti prihlasujte a informujte sa čo najskôr emailom na kontaktnej adrese. Pošlite nám svoje meno,telefónne číslo, meno a vek dieťaťa v čase tábora. Podrobné informácie k platbe vám pošleme po prihlásení.
 

POZNÁMKA SPRÁVCOV STRÁNKY: Pokiaľ nie je v texte uvedené niečo iné, kontakt k prihlasovaniu a ďalším informáciam získate tak, že kliknete na meno organizátora vedľa obrázku k podujatiu.