Ústranie v tme


V Zaježovej môžete absolvovať pobyt v tme, ústranie v tme v rámci Centra Long, ktorí prevádzkujú a sprevádzajú manželia Roman a Katarína Mieslerovi. 

Domček pre ústranie v tme je kompletne izolovaný od svetla do veľkej miery aj od zvukov a ponúka dva samostatné priestory pre individuálny pobyt. 
Poskytuje bezpečný priestor, kde môžete ísť hlbšie do meditácie, prirodzene a uvoľnene spočívať v skutočnej podstate, spoznať viac seba, pracovať s mysľou, liečiť sa fyzicky, emocionálne, očisťovať minulosť, prehĺbiť pochopenie, múdrosť, zmierenie. Tma je veľmi účinný a silný nástroj, ktorý pomáha človeku žiť zdravšie a vedomejšie v každodennom živote. V tme si môže každý pohľadať a nájsť to, čo potrebuje pre seba, bez ohľadu na vek, pohlavie, náboženskú a spoločenskú orientáciu. Bez ohľadu na predchádzajúce skúsenosti.

Bližšie informácie a rezervácia termínov ( https://centrumlong.sk/ustranie-v-tme/

Kontakt: info@centrumlong.sk, 0908 489 933Súvisiace kontakty
Obrázok používateľa Roman Miesler
Typ ponuky
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová

O nás

Táto stránka vznikla a je prevádzkovaná vďaka podpore tu pôsobiacich občianskych združení a časti miestnych obyvateľov, ktorí sa cítia byť súčasťou komunity Zaježka. Komunita Zaježka je neformálnou skupinou aktívnych ľudí zo Zaježovej a blízkeho okolia, ktorí spolupracujú a zapájajú sa do miestneho spoločenského diania.

NOVINKY ZO ZAJEŽKY EMAILOM

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

Prihlásenie