2% pre Zaježku

V strede Zaježovej, v budove bývalého MNV, vytvárame priestor, ktorý by mal byť srdcom našej komunity. Sídli v nej Potravinová banka, Lesná škôlka, pripravujeme tam kultúrne podujatia, spoločenské stretnutia, porady. Budova má poškodenú strechu, netesniace okná a dvere, schátralý interiér. Postupne ju opravujeme, ale je to ťažká úloha - dom je veľký a starý, jeho oprava si vyžaduje množstvo síl aj peňazí.

Prácu zvládnu miestni dobrovoľníci a naši priatelia, avšak finančná podpora na nákup materiálu by nám veľmi pomohla. Preto by sme Vám boli veľmi vďační, keby ste 2% z dane, ktoré môžete prideliť ľubovoľnej zaregistrovanej neziskovej organizácii súčasne s podaním daňového priznania, poslali práve nám - občianskemu združeniu Zaježová.

Tu sú údaje, potrebné k vyplneniu daňového priznania. Predvyplnené tlačivá pre FO alebo PO môžete nájsť na spodku tejto stránky vo formáte PDF. V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete s týmto dotazom kontaktovať na email zajezka(at)zajezka.sk.

 

Ďakujeme

Názov organizácie: Občianske združenie Zaježová
Sídlo: Zaježová č. 1, Pliešovce 96263
IČO: 37824635
 

Potrebné formuláre nájdete na tejto stránke: http://rozhodni.sk/poukazatel/tlaciva-na-poukazanie-2-z-dane/

Takisto si ich môžete stiahnúť na spodku tejto stránky. Máte na výber z tlačiva pre fyzické alebo právnické osoby, s už predvyplnenými údajmi.

Pomôcť nám môžete aj tak, že rozšírite túto informáciu, či prípadne aj priložený letáčik.

ĎAKUJEME!

 

Ako sa Vám páči tento text?: 
5
Hodnotenie: 5 (hlasovalo: 1)