Languages

Vzdelávacie centrum Zaježová

Vzdelávacie centrum Zaježová's picture
Telefón: 
+421 917 517 267
Contact Person: 
Katarína Miesler
Web stránka: 
www.zivica.sk/zajezova
Adresa: 
Polomy 20, Pliešovce 96263
GPS súradnice: 
48.451761, 19.223230

Veríme, že jeden hlboký zážitok mení človeka zásadnejšie ako štúdium mnohých kníh. Vzdelávacie centrum vytvorila Živica ako priestor pre: nové inšpirácie, hlbšie poznanie, návrat k vnútornej sile a pochopenie súvislostí a vzájomného prepojenia. Povzbudzujeme ľudí, aby hľadali vlastnú cestu založenú na slobode, zodpovednosti a úcte. Sme otvorení všetkým bez ohľadu na vek, náboženstvo a životný štýl. Ponúkame pestrú paletu seminárov pre verejnosť, ústranie pre jednotlivcov, programy pre školy, pobyty pre firmy. Podporujeme: zodpovednú spotrebu a vedomú skromnosť a ochranu životného prostredia v lokálnom aj globálnom rozsahu.

Súvisiaci obsah

12. 12. 2014, Gallery, Mirec Kašiak

Third stage of renovation of Educational Centre Zaježová (2008-2013)

Educational Centre in Zaježová serves as a base for workshops and seminars since early 1990s. The building was continuosly renovated but biggest changes had happen  when local NGO Pospolitosť pre harmonický život invited for cooperation big nation-wide operating NGO Živica. They managed to get financial resources from different donors (Norway grants, UNDP, Swiss grants, EU crossborder cooperation with Hungary etc.). Thanks to this they could make rooms for accommodation and workshops, toilets, showers, new roof-cover, building insulation etc.

About us

This page was created and is maintained thanks to support from local NGOs and part of local inhabitants who belong to Zaježka Community. Zaježka Community is informal group of local active people, who cooperate and participate on social life in Zaježová.

ZAJEŽKA NEWSLETTER

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

User login