Languages

Časopis Naozaj

Časopis Naozaj's picture
Contact Person: 
Anka Valentýniová

Naozaj je je komunitný časopis vytvorený skupinou Zaježovanov. Názov Naozaj vznikol skrátením sloganu "Na Zaježke o Zaježke", čo vystihuje jeho poslanie - informovať o dianí v Zaježovej priamo zo Zaježovej. V redakčnej rade sa vystriedalo niekoľko miestnych obyvateľov a vedla ju Anka Valentýniová. Časopis obsahoval články na rôzne témy týkajúce sa života v Zaježovej, rozhovory s pôvodnými obyvateľmi aj ľuďmi, ktorí sa sem prisťahovali, ankety, fotografie, prózu, poéziu aj náučné texty.  Prvé číslo vyšlo v lete 2010 a následne bolo vydaných ďalších šesť v rozostupe pol roka. Zatiaľ posledné číslo (7) vyšlo  v lete 2013. Na jar 2015 sa v spolupráci s touto stránkou sa pripravuje obnova časopisu.

Súvisiace aktivity

 

About us

This page was created and is maintained thanks to support from local NGOs and part of local inhabitants who belong to Zaježka Community. Zaježka Community is informal group of local active people, who cooperate and participate on social life in Zaježová.

ZAJEŽKA NEWSLETTER

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.