Professional photos


(Translation is not available yet) Soňa Sadloňová tvorí výtvarné fotografie na posuvné šatníkové dvere, fotografie do paravanov a na rôzne svetelné objekty, či steny. V komerčnej fotografii sa venuje najmä architektúre, interiérom a fotografiám produktov. Tiež vytvára ilustračné fotografie a portréty - prevažne detské.

Hlavným motívom jej voľnej fotografickej tvorby je svet preplnený zápisom - svet znakov, hieroglyfov, písma, kaligramov, čísel a kódov. Pomocou fotografických techník, ako je svetelná projekcia, extrémne dlhá expozícia a luminografia vytvára imaginatívne svety.

Čo sa týka technickej stránky fotografie, autorka vo svojej voľnej tvorbe najviac používa klasický veľkoformátový fotoaparát a pre komerčné účely využíva najmä digitálnu zrkadlovku.

Soňa Sadloňová žije a pôsobí v Zaježovej.Súvisiace kontakty
Soňa Sadloňová - Sonasfoto's picture
Typ ponuky
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová
Vlastná stránka

About us

This page was created and is maintained thanks to support from local NGOs and part of local inhabitants who belong to Zaježka Community. Zaježka Community is informal group of local active people, who cooperate and participate on social life in Zaježová.

ZAJEŽKA NEWSLETTER

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

User login