Fotenie portrétov


Fotografka rodinných a reportážnych fotografií, ktorá sa v poslednom období venuje aj svojmu umeleckému projektu Pred a Po.

Prečo práve portrét Pred a Po?

Zachytiť transformáciu človeka bol môj sen od roku 2012.  Po mesiaci kráčania som v Santiagu de Compostela stretla toho istého muža, ako na začiatku cesty. Bola to tak neuveriteľná zmena….
Vtedy som pocítila túžbu fotiť portréty Pred a Po (takejto) skúsenosti. Neskôr aj pre pochopenie, že sa nedá vyrozprávať, čo človek zažije na púti, v tme či na iných cestách samého k sebe.

Môžem sprostredkovať tento zážitok cez fotografiu a možno tak prostredníctvom aj Vás v tichu inšpirovať na túto krásnu cestu do svojho vnútra iných ľudí. 

 

Teším sa na spoluprácu,

Vlaďa

Tel. 0904 700 308 
http://www.vladimirahrenovcikova.sk 

Na fotografiách je zachytený prerod Lucie, Tarana, Michala a Vierky prostredníctvom Vision Questu. Vďaka za dôveru..Typ ponuky
Cena:
dohoda
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová

About us

This page was created and is maintained thanks to support from local NGOs and part of local inhabitants who belong to Zaježka Community. Zaježka Community is informal group of local active people, who cooperate and participate on social life in Zaježová.

ZAJEŽKA NEWSLETTER

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.