Apartment House Swallow


Dovolenkový dom/ penzión Lastovička ponúka komfortné ubytovanie pre páry a malé rodiny, ktoré chcú skúsiť niečo iné ako zvyčajne. Tu sa môžte potešiť časom stráveným v prírode a uniknúť zo zhonu bežného života. V tomto kraji sa dá veľa vidieť a zažiť. Radi Vám pomôžeme naplánovať Vaše výlety, občas sů tu i organizované aktivity.

Spálňa je s dvojitou posteľou. Druhá menšia spálňa je s dvojposchodovou posteľou - vhodná pre deti.Z kuchyne môžte vyjst priamo na veľkú terasu. V budove sú sociálne zariadenia vrátane sprchy.

Majiteľka hovorí slovensky, anglicky aj holandsky (to je jej materský jazyk).Typ ponuky
Cena:
40€/noc v cene je wi-fi pripojenie, uteráky a posteľná bielizeň, drevo do krbu a upratovanie)
Oblasť, z ktorej je ponuka
Zaježová

About us

This page was created and is maintained thanks to support from local NGOs and part of local inhabitants who belong to Zaježka Community. Zaježka Community is informal group of local active people, who cooperate and participate on social life in Zaježová.

ZAJEŽKA NEWSLETTER

Pokiaľ Vás stránka Zaježky zaujala a chcete mať prehľad o novinkách na nej, prihláste sa k odberu správ z nej vpísaním Vašej emailovej adresy do kolónky nižšie. Približne raz mesačne dostanete súhrn informácií o nových článkoch, podujatiach, ponukách a ďalších novinkách.

User login